TARGI


Rynek wędkarski w krainie jezior i rzek

Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018
19-20 maja 2018 r., hala MOSiR

Zapraszamy do udziału w Targach Wędkarskich NA RYBY EŁK 2018. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 i 20 maja 2018 r. w nowoczesnej hali wystawienniczej MOSiR w Ełku. Powierzchnia targowa obejmie 1500 mkw.


Lokalizacja oraz termin imprezy, stanowiący początek sezonu wędkarskiego i turystycznego, zapewniają wystawcom idealną okazję do prezentacji oferty, zwiedzającym natomiast gwarantują bezpośredni dostęp do sprzedawców, możliwość zapoznania się z szeroką ofertą rynkową i nowościami, a także zakupu sprzętu i akcesoriów dla wędkarzy.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW
Podczas Targów Wędkarskich NA RYBY EŁK 2018 zostanie zaprezentowana oferta firm i marek w zakresie:
– sprzęt i akcesoria wędkarskie (wędki, kołowrotki, przynęty, zanęty, żyłki itp.)
– łodzie, silniki i akcesoria
– echosondy, kamery podwodne i inny sprzęt elektroniczny
– odzież wędkarska i turystyczna
– łowiska specjalne
– gospodarstwa agroturystyczne
– oferta samorządów lokalnych w zakresie wędkarstwa i turystyki

STRUKTURA ZWIEDZAJĄCYCH
Przez dwa dni Targi Wędkarskie NA RYBY EŁK 2018 odwiedzi kilka tysięcy osób.
– wędkarze oraz ich rodziny
– producenci i importerzy sprzętu wędkarskiego i akcesoriów
– właściciele i osoby zarządzające hurtowniami i sklepami wędkarskimi
– producenci łodzi, silników i akcesoriów
– przedstawiciele mediów, organizacji branżowych i samorządów
– właściciele i zarządcy wód
– inne osoby zainteresowane turystyką i aktywnym wypoczynkiem

KATALOG TARGOWY
Z okazji targów zostanie wydany oficjalny katalog, w którym przedstawiona będzie oferta wszystkich wystawców. Katalog otrzyma nieodpłatnie każdy gość targów i towarzyszącej im konferencji, ponadto będzie udostępniony w wersji elektronicznej on-line wszystkim zainteresowanym.

CENNIK POWIERZCHNI WYSTAWIENNICZEJ
– 1 mkw. (powierzchnia bez zabudowy, teren wewnętrzny) – 90 PLN netto
– 1 mkw. (powierzchnia bez zabudowy, teren zewnętrzny) – 50 PLN netto

Oferujemy również możliwość zamówienia kompletnej zabudowy stoiska w cenie 100 PLN netto / mkw. W skład zabudowy wchodzi:
– zabudowa w systemie oktagonalnym w kolorze białym o wysokości 2,4 m
– fryz z numerem stoiska i nazwą wystawcy
– stolik i 2 krzesła na każde pełne 4 mkw. zamówionej powierzchni wystawienniczej
– 2 punkty świetlne na każde pełne 4 mkw. zamówionej powierzchni
– 2 naścienne półki na foldery na każde pełne 4 m2 zamówionej powierzchni
– biała lada wystawowa 1m x 0,5m o wysokości 1m
– doprowadzenie prądu 220V do 2kW i gniazdo elektryczne
– wykładzina w wybranym kolorze (szary, czerwony, niebieski lub zielony)

WYSTAWCY

ARGO

FHU ARGO jest dealerem koncernu HONDA Motor Co. Ltd., w Polsce i dostarcza na rynek silniki, pompy, agregaty, maszyny oraz silniki zaburtowe tej znakomitej japońskiej marki. Jesteśmy postrzegani jako poważny partner i dostawca, zarówno przez firmy prywatne jak i instytucje publiczne.

SPOTKAJMY SIE

AQUA STAR

Aqua Star jest nową prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku. Jesteśmy producentami zanęt, dodatków i aromatów wędkarskich oraz dystrybutorem żywych przynęt. Współpracujemy z znanym producentem, który już od 2003 r działa i rozwija się na rynku europejskim, dzięki czemu możemy oferować wyśmienitej jakości całą game robaków w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza firma stara się sprostać wymaganiom, naszych klientów i dostosować się indywidualnie do potrzeb każdego z osobna. Sposoby dostawy oraz świeżość naszych produktów są doceniane przez naszych odbiorców.

SPOTKAJMY SIE

BAJA

„Baja” powstała w 2002 roku jako firma produkująca unikatowe zestawy Świec Wodnych do samodzielnego stworzenia dekoracji na każdą jedną uroczystość. Założycielem firmy jest Jacek Konderak. Siedziba znajduję się w Zabrzu, w województwie Śląskim.

SPOTKAJMY SIE

GARBUS SKLEP WĘDKARSKI

Sklep dysponuje szerokim asortymentem sprzętu i akcesoriów renomowanych producentów wyposażenia wędkarskiego.

SPOTKAJMY SIE

IZABELLA

Dystrybutor silników zaburtowych Suzuki.

SPOTKAJMY SIE

JF TARNUS

W dzisiejszym świecie zaawansowanej masowej produkcji i techonologii, kiedy trudno o oryginalną rzecz, zdarza się odnaleźć coś prawdziwego, niepowtarzalnego, coś prawdziwego. Dotyczy to również woblerów, a takie właśnie przynęty oferuję!

SPOTKAJMY SIE

KA-BOATS

Nasza firma specjalizuje się w produkcji sprzętu pływającego: ŁODZI MOTOROWYCH, ŁODZI WĘDKARSKICH, ROWERÓW WODNYCH, CANOE, KAJAKÓW. Wszystkie wyroby wykonane są z żywic poliestrowych zbrojonych matami szklanymi i tkaninami uznanych na świecie firm. Ten kompozytowy materiał, popularnie nazywany laminatem poliestrowo-szklanym, cechuje duża jednorodność strukturalna oraz ważna dla wyrobów mających kontakt z wodą, odporność na osmozę i niska hydroponiczność.

SPOTKAJMY SIE

MAZURY

Firma wypromowała 15 własnych modeli (podstawowych) łodzi motorowych i motorowo-wiosłowych. Posiada partnerów handlowych sprzedających jej wyroby praktycznie w całej Europie, m. in. w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Holandii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. MAZURY Sp. z o.o. jest aktualnie producentem zarówno własnych projektów, jak również projektów z form powierzonych.

SPOTKAJMY SIE

MCKARP

W ofercie znajdziecie zanęty, przynęty i komponenty do połowu karpi, linów, leszczy, płoci, karasi i wiele innych ryb spokojnego żeru. Szeroka oferta zadowoli zawodowców oraz pasjonatów wędkarstwa. Stale poszerzana i udoskonalana oferta oraz dbanie o stałą i wysoką jakość produktów MCKARP zwiększa grono zadowolonych i wiernych klientów z Polski, ale również z zagranicy takich jak Niemcy, Anglia, Włochy, Litwa, Ukraina. Gwarancja dobrej współpracy z hurtowniami i sklepami wędkarskimi! Dołącz do grona zadowolonych klientów!

SPOTKAJMY SIE

MEUS

Producent i dystrybutor zanęt wędkarskich. Firma istnieje od 2008 r. Od samego początku działalności rozwijamy swoją własną gamę produktową. Podkreślamy fakt, iż sami produkujemy to, co następnie trafia na półki sklepowe i do Waszego arsenału.

SPOTKAJMY SIE

NECKO

Firma NECKO zajmuje się produkcją sprzętu wodnego od 1990 roku. Przez cały czas produkcji doskonalimy nasze wyroby ciągle podnosząc jakość oraz stosując najnowsze technologie. Udało się nam połączyć nowoczesne wzornictwo oraz wysoką wytrzymałość sprzętu. Nadaje się on idealnie do wypożyczalni sprzętu wodnego oraz do indywidualnego użytku. Nasz sprzęt pływający sprzedajemy do wszystkich krajów Europy.

SPOTKAJMY SIE

NG POLSKA

Firma NG Polska powstała w marcu 2010 r. Początki firmy, to dystrybucja wędekręcznie zbrojonych oraz wysokiej jakości przynęt i akcesoriów karpiowych. Dziś NG Polska jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów takich firm jak PB Products, 4Success, Boilieman i Rozemeijer. W 2012 roku firma stworzyła własną markę 4SUCCESS Baits & Tackle i od razu z powodzeniem rozpoczęła sprzedaż wysokiej jakości kulek proteinowych, pelletów i ekstraktów.

SPOTKAJMY SIE

PAD BAITS

Polski producent szerokiej gamy przynęt sztucznych.

SPOTKAJMY SIE

PEGAZUS BOATS

Jesteśmy producentem motorowych jachtów wypoczynkowych oraz łodzi wędkarskich, posiadających w swojej ofercie wielokrotnie nagradzane modele, znane zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach, takie jak Escapade 600, Pegazus 550 czy Pegazus 380. Produkty firmy Pegazus jako jedyne w Europie, wśród jednostek do 6 m długości, certyfikowane są w module B przez Polski Rejestr Statków, co jest gwarancją dokładności ich wykonania i bezpieczeństwa właściwego użytkowania. Usytuowanie firmy w pięknym rejonie Augustowa umożliwia potencjalnym klientom przetestowanie łodzi Pegazus na augustowskich jeziorach.

SPOTKAJMY SIE

PIXEL

Miesięcznik PIXEL – Kultura Gier Wideo porusza się w obrębie szeroko rozumianej kultury gier wideo. Oprócz recenzji wybranych tytułów, proponujemy dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe oraz felietony piór branżowych maestrów. O wyjątkowym charakterze magazynu stanowi zespół redakcyjny, w którym z dziennikarzami branżowymi spotykają się osoby odpowiedzialne za powstanie pierwszych kultowych polskich czasopism komputerowych, takich jak Bajtek, Top Secret, Secret Service, Reset czy Gambler.

SPOTKAJMY SIE

POLSKIE WOBLERY

Wędkarstwo to nasza pasja. To właśnie zapoczątkowało naszą przygodę z przynętami wędkarskich – czyli to na czym znamy się najlepiej. Stworzyliśmy markę polskiewoblery.pl i jesteśmy jej jedynym i wyłącznym dystrybutorem. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną przynęt, które Państwo znajdą na naszej stronie.

SPOTKAJMY SIE

PLASTICON

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PLASTICON Mirosław Zarychta to firma rodzinna działająca od 1982r. Podstawą działalności jest wytwarzanie artykułów z tworzyw sztucznych na wtryskarkach oraz dystrybucja tworzyw sztucznych.W naszej ofercie znajdują się takie surowce jak: ABS, PP, PS, HDPE, LDPE różne kolory. Tworzywo dostosowujemy według zapotrzebowania klienta.

SPOTKAJMY SIE

RIOMES

Producent błystek obrotowych o unikalnym wzornictwie. Znakomite ręczne wykonanie, nietuzinkowe kształty. Nowość na rok 2018 - muchy do spinningu.

SPOTKAJMY SIE

SASAME POLSKA

Firma SASAME POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem japońskiej firmy wędkarskiej SASAME HOOKS Ltd. Istnieje na rynku od 1946 roku. Dzięki temu zdobyła wieloletnie doświadczenie a sukces zawdzięcza dzięki doskonałości i ciężkiej, rzetelnej pracy.

SPOTKAJMY SIE

SKULLS

Producent koszulek wędkarskich.

SPOTKAJMY SIE

TESTPOL

Dystrybutor sprzętu wędkarskiego i survivalowego.

SPOTKAJMY SIE

WĘDKUJMY RAZEM

Mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na wspólne wędkowanie w różnych miejscach na świecie. Do tej pory wędkowałem głównie metodą muchową, którą preferuję i zachęcam innych do jej spróbowania jak również do jej doskonalenia. Podróże wędkarskie w różne miejsca doskonalą nasze rzemiosło wędkarskie jak również sprzyjają w poznawaniu nowych ludzi , obyczajów oraz pięknych miejsc.

SPOTKAJMY SIE

WOB-ART

Woblery WOB-ART to efekt wieloletniego doświadczenia w wędkarstwie spinningowym, a także w konstruowaniu i wykonywaniu woblerów. Wykonywane ręcznie i sygnowane inicjałami M.W. od kilkunastu lat były ,”tajną bronią” wielu znakomitych spinningistów. To dzięki nim złowiono wiele rekordowych okazów ryb oraz wygrywano zawody wędkarskie. Na podstawie kilku wzorów moich woblerów znane i cenione firmy z południowej i centralnej Polski produkują swoje przynęty.

SPOTKAJMY SIE

ZBYCH-MAR

Wszystkie wyroby przez nas wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Priorytetem dla nas jest jakość i zadowolenie klientów. Wyróżnia nas jakość, solidność, estetyka wykonania, kolorystyka oraz dbałość o staranność wykończenia w najdrobniejszych szczegółach.

SPOTKAJMY SIE

ZHIBO

Podczas targów zaprezentuje ofertę marek ZHIBO, SIWEIDA, WFT, RYBEKS, HARISON, FANATIC i TONAR.

SPOTKAJMY SIE

PATRON HONOROWY

PARTNERZY

MEDIA

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

Robert Łapiński

project manager (sponsorzy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@began.com.pl

Adrian Kamiński

project manager (wystawcy)

+48 (22) 855-10-35
+48 608-451-745

akaminski@began.com.pl

Marlena Kwiatkowska

obsługa medialna, goście

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@began.com.pl